تولید و پخش روبالشی

تولید و پخش روبالشی

تولید و پخش روبالشی

پخش طالبلو با تولید و پخش روبالشتی در خدمت شما همکاران گرامی میباشد . پخش پلاستیک طالبلو با تولید و پخش روبالشتی  با قیمت مناسب اماده همکاری با تمام فروشگاهها می باشد.

جنس روبالشی از پارچه مبلی میباشد و دوطرفه است و در چندین طرح و رنگ میباشد که با زیپ درب روبالشی بسته میشود دارای کیفیت عالی و قیمت ارزان میباشد .با توجه به افزایش پارچه بصورت مداوم قیمتهای تولیدی روبالشتی امکان تغییر دارند و برای گرفتن قیمت دقیق به کانال تلگرامی ما مراجعه کنید یا با پخش حراجی پلاستیک جهت استعلام قیمت تماس بگیرید که در زیر و در قسمت اطلاعات تماس شماره های پخش پلاستیک و کانال پخش عمده روبالشتی موجود میباشد .

پخش پلاستیک حراجی

پخش پلاستیک

با رو به رو شدن تحریمات شدید و کمبود ارز و بالا رفتن قیمت مواد پتروشیمی و آهن آلات و پارچه و سایر مواد اولیه تولیدی دیگر ما اجناس 2000 فروش نداریم و تمام آن محصولات پلاستیکی به قیمت 5000 فروش و 10000 فروش رسیده اند .

بسیاری از اقلام پلاستیکی و فلزی و پارچه ای و اسباب بازی های ارزان قیمت از محدوده ارزان فروشی و حراجی خارج گشته و جنس لوکس بحساب می آیند و باید در جایگاه اجناس و محصولات لوکس پلاستیک فروشان و اسباب بازی فروشان قرار گیرد .

تولید و پخش روبالشی

تولید و پخش روبالشی

تولید و پخش روبالشتی

تولید و پخش روبالشتی

در پخش پلاستیک طالبلو سعی ما در تولید روبالشتی در جنس های مختلف پارچه ای میباشد . از جمله روبالشتی از جنس نقره کوب و پارچه تترون که بین همه خریداران محبوب می باشد ولی با توجه گرانی پارچه و بالا رفتن قیمت این روبالشتی ها تولید آن محدود شده ولی در زمانی بسیار کوتاه مجددا تولید و برای عرضه و پخش عمده آماده میشود که در کانال تلگرامی پخش پلاستیک اعلام می شود . قیمت مناسب و کیفیت خوب هدف ما میباشد .