پلاستیک حراجی ارزان

پلاستیک حراجی ارزان 

 پخش پلاستیک حراجی ارزان با بهترین و اجناس خرده ریز آشپزخانه پلاستیکی و فلزی و بلور و پارچه

ای فانتزی در خدمت شما همکاران هستیم .

 

پلاستیک حراجی ارزان

پلاستیک حراجی ارزان


پلاستیک های حراجی شامل انواع آبکش کوچک و آبکش بزرگ و ابکش برنج و آبکش های فانتزی که از مواد نو تولید شده اند میباشد و لگن های پلاستیکی از سایز کوچک تا لگن های سایز بزرگ که سایز 4015 است . پلاستیک ما از مواد نو تولید شده اند و برای چندین شرکت مختلف می باشد . سبد سبزی پلاستیک در چندین طرح و سبد نان پلاستیکی و مگس کش و آبمیوه گیری حراجی پلاستیکی و کریستالی و پارچ آب پلاستیکی رنگی و شفاف و صندلی حمام . چهار پایه حمام و انواع رنده پلاستیکی. لیوان پلاستیک . در مجموعه حراجی بلورجات حراجی کاوه و اجناس پارچه ای و فلزی قرار دارد برای دیدن اجناس به فرشگاه سایت مراجعه کنید و اجناس دیگر که به زودی در سایت اضافه خواهد شد .


 

حراجی پلاستیک پخش پلاستیک

حراجی پلاستیک پخش پلاستیک


 


محصولات در پخش پلاستیک :

در پخش حراجی پلاستیک سعی ما در جمع آوری محصولات مختلف ارزان قیمت و با کیفیت برای پلاستیک فروشان و فروشگاه های پلاسکو و اسباب بازی فروشان و خرازی فروشی ها و سوپر مارکت ها می باشد .

در یک فروشگاه حراجی شما باید انواع کالا ها و محصولات را داشته باشید تا بتوانید یک فروش خوبی را به دست بیاورید .


 


لینک کانال تلگرامی پلاستیک حراجی 


 


وضعیت قیمتهای پلاستیک در این روزهای بازار

با توجه به  نوسانات و گرانی های بی اندازه اخیر در بازار پلاستیک و مواد اولیه با رشد و افزایش قیمت غیر قابل باور کردنی روبه رو شدیم و موجب افزایش قیمت کالا و اجناس پلاستیکی برای پلاسکو فروشی و حراجی فروشان رو به رو گشتیم .


بسیاری از اجناس از منطقه و زمینه حراجی خارج شدند و به اجناس لوکس برای لوکس فروشان پیوستند . این گرانی و افزایش قیمت های زیاد در پلاستیک و حراجی بسیار ناخوشایند برای بسیاری از پخش های پلاستیک در تهران و سایر نقاط ایران و پلاستیک فروشان و پلاسکو فروشی و اسباب بازی فروشان بود .